Вівторок, 24.04.2018, 16:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Наші партнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спілка підприємців, орендарів та власників

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Лист звернення підприємців Буринського району
29.01.2013, 19:56

Шановна Оксана Петрiвно!
Звертаємось до Вас з проханням допомогти як вийти з ситуацii,
коли при перевiрцi у ФОП ЭП 2 групи вiдсутнi первиннi документи?
Завчасно вдячнi Вам, пiдприємцi з Буринського району Сумськоi областi.




*********

Шановні підприємці,

зважаючи на те, щоГлава 1 розділу XIV Податкового кодексу України передбачає

ведення платниками єдиного податку, які не є платниками ПДВ,

обліку виключно доходів, то у відповідності до п.44.1. ст.44 ПКУ ведення первинних

документів платниками єдиного податку не потрібне, бо не впливає на оподаткування.

ст.296 Податкового кодексу України конкретизує вимоги до обліку спрощенців,
 які не є платниками ПДВ, ведення виключно книги
обліку доходів.

Отже, вимоги податківців щодо наявності у підприємців-спрощенців 2 групи єдиного податку первинних документів є неправомірними та безпідставними.

З повагою, Дмитро Куценко

юрист Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця»

Категорія: Мої файли | Додав: ZDA
Переглядів: 308 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]